Matcher R3 7-manna (Rutvik)
Antal: 25
Fr 2017-08-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | E-1 | 09:00 | Bergnäsets AIK - Öjeby IF | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
23 | E-1 | 09:50 | Gammelstads IF 2 - Sunderby Sk 2 | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
33 | E-1 | 10:40 | Malax IF P06 - IFK Luleå Lag 1 | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
43 | M-1 | 11:30 | Lira Gul - IFK Luleå Lag 1 | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
53 | F-1 | 12:20 | Gammelstads IF grön - NIK 1 | Dolt (WO) | R3 7-manna (Rutvik) | ||
63 | N-1 | 13:10 | Gammelstad IF, Lag Grön - Sävast AIF | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
72 | E-1 | 14:00 | Bergnäsets AIK - Gammelstads IF | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
79 | E-1 | 14:50 | BK-48 - IFK Luleå Lag 1 | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
88 | F-1 | 15:40 | Sunderby SK - Svartbjörnsbyns IF | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) |
Lö 2017-08-05
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
141 | F-1 | 09:00 | Sävast AIF - Lira BK Blå | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
154 | N-1 | 09:50 | Rutvik SK gul - Gammelstad IF, Lag Vit | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
170 | E-1 | 10:40 | IFK Luleå Lag 2 - BK-48 | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
186 | F-1 | 11:30 | NIK 1 - Rutvik SK | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
208 | F-1 | 12:20 | IFK Luleå blå - Sävast AIF | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
224 | N-1 | 13:10 | Lira BK F08 - SSK FF2007 | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
239 | F-1 | 14:00 | Sunderby SK - IFK Luleå vit | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
252 | F-1 | 14:50 | LSK P07-08 - Bergnäsets AIK | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
274 | E-1 | 15:40 | Gammelstads IF 2 - Hedens IF | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
287 | N-1 | 16:30 | Lira BK F08 - Bergnäset AIK 1 | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) |
Sö 2017-08-06
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
341 | N-1 | 09:00 | Piteå IF F07 - Rutvik SK gul | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
354 | F-1 | 09:50 | Lira BK Blå - Bodens BK | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
370 | F-1 | 10:40 | Svartbjörnsbyns IF - Lira BK Gul | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
386 | F-1 | 11:30 | Gammelstads IF vit - IFK Luleå blå | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
408 | E-1 | 12:20 | Sunderby Sk 2 - Sävast AIF | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) | ||
439 | E-1 | 14:00 | Lira BK Gul - IFK Luleå Lag 2 | Dolt | R3 7-manna (Rutvik) |